"Doğru Koca Nasıl Seçilir" gösterisi ile seyirci karşısına çıkan Yasemin Sakallıoğlu, gösterisi öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Sakallıoğlu, "Bu kadar büyük bir kalabalığın önüne çıkacağım için çok heyecanlıyım, en büyük hayalim bu kadar büyük bir kalabalığın aynı anda gülmesiydi, bu sahneyle hayalimi gerçekleştireceğim" dedi.

Anne ve babasının kendisini ilk defa izlemeye geleceğini söyleyen Sakallıoğlu, "Annemden çok çekiniyorum, bakalım ne tepkiler verecek, en zorlanacağım gösteri olabilir, gösterilerimde annem ve babamdan çok bahsediyorum, bir nevi yüzleşme olacak benim için, ben izlemelerini istemiyordum şimdiye kadar, hatta bu durumu kırmak için de yaklaşık 1.5 yıldır terapi alıyorum, çok da iyi gidiyor, herkese tavsiye ederim" diye konuştu.

"PANİK ATAK KRİZİ GEÇİRİYORUM"

Dans etmeyi çok sevdiğini belirten Sakallıoğlu, "Dans etmeden duramam, çok sevmemin sebebi de şu ben bir panik atak hastasıyım, her gösteri öncesi ben panik atak krizi geçiriyorum, dans sayesinde ben kendimi seyirciye hazırlıyorum. Gösteri öncesi diz kapaklarım ağrıyor, aşırı tedirgin oluyorum, yüzümün rengi değişiyor bambaşka bir Yasemin var kuliste" ifadelerini kullandı.

Belçim Bilgin'den Yılmaz Erdoğan itirafı! Belçim Bilgin'den Yılmaz Erdoğan itirafı!

"TEMİZLİĞE GİDERİM"

Cem Yılmaz'ın CMXXIV adlı yeni gösterisinin 50 bin lira değerindeki biletlerinin karaborsaya düşmesine ilişkin düşüncesi sorulan Sakallıoğlu, şu açıklamada bulundu:

"İnsanlar izlemek istiyor ama bir şeye de 50 bin lira vermek nedir? Ne olacak o gösteriyi izleyince merak ediyorum. Ben 50 bin lira verip gülemem. Kimse de beni güldüremez. Benim gösterime 50 bin lira verenlerin evlerine ekstradan temizliğe giderim."