• USD 31,37
  • EUR 34,02
  • ALTIN 2.087,28
  • BİST100 9.097,15
  • BTC 61.799
17:25 Dünya

Rusya'da cezaevinde ölen Rus muhalif Aleksey Navalnıy, başkent Moskova'da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

16:38 Dünya

Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus, "Günümüzün en çirkin tehlikesi, farklılıkları ortadan kaldıran cinsiyet ideolojisidir." ifadesini kullandı.

16:35 Dünya

Mısır Dışişleri Bakanı Samih Şukri, Türkiye ile Mısır arasında verimli ilişkilerin yeniden başlamasıyla birlikte bölgedeki zorlukların üstesinden birlikte gelebileceklerini ümit ettiğini söyleyerek "İşbirliği alanları bulacağımızı ve çıkarlarımızla ilgili kurabileceğimiz verimli diyalogun daha iyi koşullar oluşturmak için bir fırsat olacağını umuyoruz" dedi.

16:33 Dünya

Gana Elektrik Şirketi (ECG), 1.8 milyon dolarlık borcu nedeniyle parlamentonun elektriğini kesince parlamento binası karanlığa gömüldü.

16:29 Dünya

Belçika, Gazze'ye hava yoluyla yardım yapacağını, malzemeleri taşıyan ilk askeri uçağın 4 Mart'ta yola çıkacağını duyurdu.

16:28 Dünya

İran Devrim Muhafızları Ordusu mensubu Albay Rıza Zarei'nin Suriye’nin Banyas kentinde İsrail’in düzenlediği hava saldırısında öldürüldüğü bildirildi.

16:26 Dünya

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "Gazze'deki katliamın suç ortaklığını taşıyamadığı için kendini yakan Amerikalı askerin duruşu, uluslararası sistemin meşruiyet krizinin örtülemez işaretidir" dedi.

16:24 Dünya

Yeni Zelanda'da 2019'daki 22 kişinin öldüğü Whakaari (Beyaz Ada) Yanardağı patlamasına ilişkin davada suçlu bulunan tur şirketleri ve yöneticilerin, turistlerin güvenliğini ihmal ettikleri gerekçesiyle 7,8 milyon dolar tazminat ödemesine karar verildi.

16:00 Spor

Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti, Arda Güler'in sakatlıktan çıktıktan sonra maçlarda çok az süre almasının, maç içindeki koşullardan kaynaklandığını söyledi.

15:52 Ekonomi

Türkiye ile Türkmenistan arasında doğal gaz alanında mutabakat zaptı, hidrokarbon alanında niyet beyanı imzalandı.