Pınar'a şiddet uyguladığı için Survivor'dan diskalifiye edilen Sema Aydemir, Pınar'ın Survivor'dan elenmesini halay çekerek kutladı.

Sema'nın halay çekmesine Pınar'ın eşinden çok ağır bir yorum geldi. 

Instagram hesabından paylaşım yapan Pınar'ın eşi Erhan Seçkin, Sema'yı kast ederek "Bu arada dansöz karakterli insanların pavyona dönüştürdüğü adada hala Pınar'ımın arkasından konuşanlara kolay gelsin. Kültürlünün zekası, varoşun çenesini yorar. Siz halayınıza devam gençler. Biz de bulutların üstünde tango yapmaya devam edeceğiz. Herkes hak ettiği hayatı yaşar. Pınar çok çok mutlu, oradan elenince dünyası başına yıkılanların da dünyası o kadar işte" dedi.

Murat Kurum'a seçim şarkısı yapan Sinan Akçıl'dan seçim yorumu Murat Kurum'a seçim şarkısı yapan Sinan Akçıl'dan seçim yorumu

"HAYATIMIN VAROŞLUĞUNU KARINI DÖVEREK YAPTIM"

Sema Aydemir ise Seçkin'e cevap olarak, "Üzüldüğüm doğrudur... Eşinin beni yıllardır ekmek yediğim yerde, hayatıma birçok güzel şeyi katan yerden paketlendiği doğrudur. Böyle şeylerle mutlu olduğumuzu da zaten biliyoruz. Gerçekten sizin dünyanızla benimki farklı. Dediğiniz gibi ben halay siz tango. Beni çekmeyen yoktur sizi çeken. Hayatımın varoşluğunu karını döverek yaptım. Çok utandım ve cezamı çektim evet ama pişman mısın dersen aklım hala yapmadıklarımda" ifadelerini kullandı.

"ŞİRAZESİ KAYMIŞ"

Sema'nın sözlerine cevap veren Pınar'ın eşi ise "Hayatı boyunca böyle sevilemeyecek bir kadın bana laf söylemiş. Hadi şerefine halay. Bu arada sevgiyle dövmek diye bir şey varmış ve bayağı can yakıyormuş belli ki. Aslında normal yaşamda kriminal bir suç işleyip bir de etkin pişmanlıktan yararlanamayacak kadar şirazesi kaymışlara selam olsun" dedi.