Survivor All Star 2024'ün 13 Nisan Cumartesi akşamı ekranlara gelen 84. bölümde Ogeday ile Yunus Emre yumruk yumruğa kavga etti.

Yaman oyunda çıkış hatası yapınca kırmızı takım itiraz ederken; Ogeday, "Yunus Emre senlik bir şey yok" dedi. Bunun üzerine Yunus Emre de hakaret edince ortalık karıştı.

Ogeday duyduklarından sonra sakin kalamayarak Yunus Emre'ye saldırdı. Yarışmacılar, yumruk yumruğa kavga eden ikiliyi ayıramayınca yapım ekibi de araya girdi.

"SEN OLAY ÇIKARMAYA GELMİŞSİN"

Acun Ilıcalı, Yunus Emre'ye ateş püskürdü. Ilıcalı, "Senlik bir şey yok diyince sen hakaret ediyorsun. Çünkü zaten hakaret etmek istiyorsun. Bence sen kötü söz söylemeyi kendine alışkanlık edinmişsin. Sen olayın içindeki problemsin. Problemi çıkartan sensin. Normal medeni bir şekilde tartışamıyorsun. Bu kadar cezayı yiyip uslanmamak neden olur sence? Konseye gelip hala burada posta koyuyorsun. Burada herkes düzgün duruyor, sen duramıyorsun. Benim Survivor'daki konseylerimin yarısı senle konuşmakla geçti. Şu an da bile tavırlarına bak zaten durum onu gösteriyor. Sen olay çıkarmaya gelmişsin. Olayı çıkardın, tutmak isteyen adama bile sataşıyorsun. Olay çıkartmak için sebep arayan, en ufak tartışmada her türlü tepkiyi veren sensin. Zaten kendini haklı görüyorsun. Biz seni ikna etmek zorunda değiliz. Olabilir o da zaten kafa gittikten sonra insan kendini haklı görerek bu tip şeyleri yapmaya başlar" dedi.

Victoria’s Secret melekleri geri döndü Victoria’s Secret melekleri geri döndü

YUNUS EMRE'YE BÜYÜK CEZA

Ardından Yunus Emre'nin cezasını açıklayan Ilıcalı, 8 oyunda oynamayacağını, 8 tane de ödül cezası aldığını ifade etti.