"Fatih Terim Fonu" adı altında bir çok ünlü futbolcuyu dolandırdığı için tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

Yeni müfredat Talim ve Terbiye Kurulu'nun onayından geçti Yeni müfredat Talim ve Terbiye Kurulu'nun onayından geçti

Sputnik'in aktardığına göre, mahkemenin, incelenmeleri için bilirkişiye gönderdiği sanıklar Seçil Erzan'a ait 4 adet cep telefonu ve 3 adet sim kart ile Nazlı Can, Ali Yörük ve Atilla Yörük'e ait birer adet cep telefonu ile sim kartlara ilişkin bilirkişi raporu tamamlanarak mahkemeye gönderildi.

Seçil Erzan'ın davasında yeni bilirkişi raporu, dava dosyasına girdi. Seçil Erzan ile kuzeni Tanın Yılmaz arasındaki yazışmalar da raporda yer aldı.

"SENİ PİS LAĞIM FARESİ FONCU"

Tanın Yılmaz'ın eşi Merve Özer Yılmaz'ın Erzan'a, "Bugün bizden çaldıklarından geri ödeme yapmaya başlamazsan yarın show başlasın. Sana çocuğumuzun geleceği olan, emanet edilen her kurusu kurduğun sahte fona bizden habersiz transfer edip yok etme hakkını kim verdi. Senin ipini ben çekerim. Köylü kurnazı foncu. Bu numaramı da azrailim diye kaydet. Seni pis lağım faresi foncu. Seni kaçtığın yere kovalayacağım" şeklinde mesajlar gönderdiği ortaya çıktı.

Erzan'ın ise, "Merve beni rahat bırak ben bu işleri çözücem. Sen gel öldür beni kurtul" dediği, bunun üzerine Merve Yılmaz'ın ise, "Hırsız senin ölün de para etmez" karşılığını verdiği aktarıldı.

"KİM O PİSLİKLER?"

Ayrıca, Seçil Erzan'ın "Nuri Bey" diye kayıtlı kişiyle arasında geçen mesajlarda raporda yer aldı. Raporda, Erzan'ın, "Bozcaada'ya 300 bin USD borç var çarşamba günü ödeyip orayı üzerine al o pisliklere kalmasın" şeklinde mesaj gönderdiği, Nuri Bey'in ise "Kim o pislikler" diye sorduğu, Erzan'ın ise "Merve (Özer Yılmaz) ile Tanın (Yılmaz)" şeklinde cevap verdiği kaydedildi.

Raporda Seçil Erzan ile futbolcu Emre Çolak 7 Nisan 2023'teki yazışmaları da raporda yer aldı. Yazışmalarda Çolak'ın Erzan'a, "Seçil Hanım bekliyorum saat 2 oldu. Şaka mı yapıyorsunuz ya. Seçil Hanım?" şeklinde mesajlar gönderdiği yer aldı. 

Volkan Bahçekapılı'nın ise, yine 7 Nisan'da Erzan'a gönderdiği "Ya sen ne kadar yalancı bir kadınmışsın. Şimdi hocayı arıyorum" şeklindeki mesajlarına yer verildi.