Oyuncu Özlem TürkadMüjdat Gezen'in "Müjdat Gezen ile Bizim Ev" programına konuk oldu.

YouTube'da yayınlanan programda Müjdat Gezen, pavyon anısını anlattı. Gezen, "Perran Kutman, Adile Naşit, Gülşen Bubikoğlu, Münir Özkul, Ayşen Gruda müthiş bir kadro. İzmir'de gemide çekim yapıyoruz. Adile abla bana dedi ki ben hayatımda hiç pavyona gitmedim. İzmir'inde pavyonları çok meşhurdur. Hemen telefon açtım. Ben dedim Müjdat Gezen onlarda bana abi hoş geldin dediler. Bende bize 5 kişilik masa ayırdım. En öne ayırmışlar. Gece gittik. Tabi pavyonun bir jargonu var. Gidince o kızların hepsi masamıza toplandı" dedi.

Aslıhan Turan'dan eleştiriler cevap: Herkes önündeki tabağa baksın Aslıhan Turan'dan eleştiriler cevap: Herkes önündeki tabağa baksın

"BİR OTURUŞTA BİR BARDAK RAKI BİTİRDİ"

Gezen devamında, "Herkes masadan kalktı, bir kız masada kaldı. Adettendir sordum ne içersin dedi ki ben bir şişe rakı alırım dedi. Neyse rakı geldi. Adile hayretle izliyor. Mis gibi de rakı koktu masa. Sürahiye su, şişeyle rakı konuldu masaya. Kız bardağı ağzına kadar rakıyla doldurdu. Sürahiden bir damla su koydu. Bembeyaz oldu tabii. Kız bir oturuşta rakıyı bitirince Adile abla baktı öyle" ifadelerini kullandı.

Gezen, "Yanımıza oturan kız bir anda tüm bardağı bitirince üstüme vazife değil ama sana bir şey soracağım; sen tüm akşam 5 masa geziyorsun ve bir oturuşta bir bardak bitiriyorsun bu karaciğerine zarar vermez mi? diye sordum. Kız ise 'tam tersi, rakı olan şişede su var. Su olan şişe de ise rakı var' dedi" diye konuştu.