Türkiye'nin konuştuğu olayda ilginç detaylar ortaya çıktı. Haberglobal'de yer alan habere göre MügeAnlı'ya konu olan sapık Selahattin seri tecavüzcü çıktı.

SAPIK SELAHATTİN'İN 11 ÇOCUĞU OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Selahattin tutuklandı. Mahkemede yaptıklarını inkar etmiş. Selahattin ile ilgili size bambaşka bir şey anlatacağım. Meğerse Avustralya'ya gitmiş bu. Bir sürü de çocuğu var bu adamın. Bizim saydığımız 11 tane. 3 tane mi 4 tane mi ne karısından. Gayrimeşru çocuğu var onu vermişler yurda.

MÜGE ANLI "AVUSTRALYA'YA GİTMİŞ ORALARI DA KARIŞTIRMIŞ"

Dün Avustralya'dan bizi aradılar. Adama bak bir de kalkmış Avustralya'ya da gitmiş. Bizim babamız Fatih'ten Taksim'e gidemez. Avustralya'ya gitmiş Bir de oraları da karıştırmış oralardan sınır dışı edilmiş.

İLK EŞİNİ KALÇASINDAN BIÇAKLAMIŞ, AKIL HASTANESİNDE KALMIŞ

İlk eşiyle 6 ay evli kalmış ilk eşini darp etmiş kalçasından bıçaklamış. Avustralya'da akıl hastanesinde 10 gün yatmış. İkinci olarak Kıbrıslı biriyle evlenmiş

3 ya da 4 kızları olmuş. Karşı komşusunun 16 ya da 18 yaşında olan kızına da tecavüz etmiş. Kız hamile kalmış bu birliktelikten olan çocuğu doğurmuş. Dünyaya gelen bebeği direkt hastaneden yurda vermişler.

Zeytinburnu'nda bıçaklı kavga Zeytinburnu'nda bıçaklı kavga


CEZAEVİNE GİRİYOR, SINIR DIŞI EDİLİYOR

Üçüncü olarak yine Avustralyalı bir kadınla evlenmiş ondan da iki kızı bir oğlu var şu an. Bu kadını da darp ettiği için cezaevine giriyor. Diğer eşi çocuklarının velayetini alıyor. Ve sınır dışı ediliyor" ifadelerini kullandı.

"ÇOCUKLARI TEVACÜZE UĞRADIKLARINI SÖYLÜYOR"

Selahattin Yalnız'ın dayısı Necati Bayar ise canlı yayına telefonla bağlandı. Bayar, Selahattin'in öz çocuklarını da istismar ettiğini anlattı. Bayar, "1. çocuğu 3-5 yaş arasında tecavüze uğradı.
İkinci kız 4 yaşındayken tecavüze uğradım diyor. Ortanca çocuk 6 ve 11 yaşı arasında tecavüze uğradığını söylüyor.
Diğer eşinden olan çocuğu da tecavüze uğradığını söylüyor. Elimde 4 sayfa ifade ver size gönderebilirim.


KOMŞUNUN KIZINA TECAVÜZ ETMİŞ

Karşı komşusu Yunanlı ailenin kızına da tecavüz ediyor. Kız utanıyor ailesine söyleyemiyor. Ablasının yanında doğum yapıyor. Ve bu çocuğu bir doktora evlatlık vermişler" şeklinde konuştu.
Müge Anlı ise o ifadeleri istedi ve buradaki savcılığa ileteceğini söyledi.

Editör: Duha Sena Oskay