Fethiye'nin muhteşem doğasında nadir bir an yaşandı. Nesli tükenme tehlikesi altındaki Akdeniz Foku, bir köpeğin eşliğinde marinada keşfedildi. Bu görüntüler izleyenleri gülümsetti ve doğaya olan sevgiyi pekiştirdi.

Türk firmaları tehdit eden ABD görevlilerinin ismi silindi Türk firmaları tehdit eden ABD görevlilerinin ismi silindi

VATANDAŞLAR O ANLARI ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİLER!

Fethiye'de yaşayan vatandaşlar, nesli tükenme tehlikesi altında olan türler arasında yer alan Akdeniz Foku'nu cep telefonlarıyla kayıt altına aldı. Marina içerisinde dolaşan fok, etrafında kısa bir süre köpeğin ilgisini üzerinde topladı. Fokun sakin ve zarif hareketleri, çevredeki insanlara doğanın eşsiz güzelliklerini hatırlattı.

AKDENİZ FOKLARI TEKNELERLE BİRLİKTE YÜZDÜLER!

Teknelerin arasında sevimli bir oyunu andıran bu anlar, doğa sevgisini tazeledi ve insanları doğal yaşamı korumaya teşvik etti. Foku izleyen köpeğin şaşkınlığı, seyircilere komik ve sevimli anlar yaşattı. Fok, aniden derin sulara dalarak adeta gizemini korudu ve izleyenleri doyasıya etkiledi.

DOĞAL YAŞAMIN DEĞERİ BİR KEZ DAHA ANLAŞILDI!

Bu özel anlar, insanların doğayla iç içe olmanın ve doğal yaşamı korumanın ne denli önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı. Akdeniz fokunun ziyareti, Fethiye'nin doğal zenginliklerini ve korunması gereken türleri hatırlatarak topluma önemli bir mesaj iletti.