Yeniden Refah Partisi'nin adayları belli oluyor. Genel Başkan Fatih Erbakan'ın İstanbul adayını da açıkladı.

Yeniden Refah Partisi (YRP), Ankara’da aday tanıtım toplantısı yapıyor. Toplantıda YRP’nin İstanbul, Ankara, İzmir adayları belli oldu.

YRP'nin, Ankara Atatürk Spor Salonu’nda düzenlediği etkinlikte “94 Ruhuyla Yeniden Başlıyoruz” sloganıyla bir araya gelen partililer “Mücahit Erbakan” sloganları attı.

"Mücahit Erbakan" sloganları eşliğinde konuşmaya başlayan partinin genel başkanı Fatih Erbakan, sözlerine "Bu salon İslam alemi ve Türkiye için yeni bir dönemin başladığının işaretidir" diyerek başladı. Erbakan'ın konuşmasından satır başları şöyle: 

KONSERLER, İÇKİLER, LGBT'LER: Rant belediyeciliği demek israfa bulaşmış belediyecilik demektir. Heykelci belediyecilik demek iş değil laf üretmek demektir Festivallere, kutlamalara, konserlere milyonlarca lira akıtmak demektir. Belediyenin imkanlarıyla LGBT etkinliklerine destek olmak ve nesillerin ifsadına vesile olmak demektir. İbadethanelerimizin yanı başında düzenlenen içkinin su gibi aktığı konserlere milyonlarca lira aktarmaktır.

AHLAKLI BELEDİYECİLİK: Hizmeti vatandaşa değil örgüte götürür, millete kazınan hendektir, özgeçmişi dağa dayananlara iş imkanı sağlamaktır. Ahlaklı belediyecilik her işinde ahlakı öncelemek, bir adım atarken ahiretteki karşılığını düşünerek adım atmak demektir. 

2028'de İKTİDAR VURGUSU: 31 Mart'ta elde edeceğimiz başarı 2028'de Yeniden Refah'a iktidar yolunu açacak ve milletimizin ve İslam aleminin kurtuluşuna vesile olacaktır inşallah.

ANNE-BABALAR EKONOMİK YÜKÜN ALTINDA EZİLİYOR: Çocuklarımızın anne babaları, ekonomik yükün altında eziliyor, beslenme çantasına temel gıdaları bile sağlamakta zorlanıyor. Çocuklarımız bu nedenle öğün atlamak zorunda kalıyor. Devlet okullarındaki çocuklarımıza ücretsiz yemek desteği vereceğiz.

Yeniden Refah Partisi'nin bazı büyükşehir adaları şu şekilde:

Yerel seçimde Ankara için yarışacak adaylar açıklandı! Yerel seçimde Ankara için yarışacak adaylar açıklandı!

İstanbul - Mehmet Altınöz

İzmir -Cemal Arıkan

Ankara -Suat Kılıç