Ankara'da yamaç paraşütü trajedisi: Eğitmen Ercan Gündoğdu kazada vefat etti Ankara'da yamaç paraşütü trajedisi: Eğitmen Ercan Gündoğdu kazada vefat etti

Mehmet Altun, bir süredir ayrı olduğu 6 yıllık eşiyle barışmak istediğini belirterek Esra Erol'un programına katıldı.

Mehmet Altun'un eşi Rabia Altun ise, eşinin son olarak onu çocuklarının bakıcısı Meryem ile aldattığını mesajlarını yakaladığını söyledi. Dadı Meryem hakkında ortaya çıkan bir gerçek ise herkesi şoke etti.

Esra Erol canlı yayında, "Dün gece ihbar hattına bir mesaj geldi. Sen bu konuyla ilgili cezaevine girip çıkmışsın" diyerek dadı Meryem'e işlediği suçu sordu. Cezaevine girdiğini kabul eden Meryem "Cinayet suçundan 9 yıl yattım" dedi.
 
Esra Erol "Geçmişte işlemiş olduğun cinayette mağdur olan kim? 8 yaşında bir kız çocuğu. Sen bu olaydan sonra çocuklara yaklaşmamalısın" deyince herkes şok oldu.

Dadı Meryem ise, "O olay olduğunda ben 16 yaşındaydım. Kazayla ilgili olan bir durum" diyerek kendini savundu.

Esra Erol, olayın ayrıntılarını şöyle anlattı: 

"8 yaşındaki Hasret, gömülü halde bulundu. Jandarma kendi aramalarında ıslak zeminde köpeklerle araştırma yapıyorlar. Kullanılmayan bir binada gömülü halde bulunuyor."

CİNSİYET DEĞİŞTİRMİŞ

Öte yandan, cinayeti işlediğinde 16 yaşında Serkan adlı bir erkek olan Meryem'in hapisten çıktıktan sonra cinsiyetini değiştirdiği ortaya çıktı.