Türkiye'de yer aldığı yapımlarla adını duyurduktan sonra kariyerine İtalya'da devam etme kararı alan Can Yaman dün akşam arkadaşlarıyla Nişantaşı’nda bir mekandaydı.

İtalya’dan 15 kişilik arkadaş grubuyla mekana gelen oyuncu, İtalyan arkadaşlarıyla mekanda yaklaşık üç saat kaldı.

YAPTIKLARINA ANLAM VERİLEMEDİ

Oyuncu, mekan çıkışı ise yine gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Yaman’ın önünde görüntü alınmaması için adeta siper olan İtalyan arkadaşlarının yaptıklarına ise bir anlam verilemedi.

"KONUŞMAYI GEREKLİ BULMUYORUM"

Bu yaşananlardan gazetecileri sorumlu tutan Can Yaman, sosyal medya hesabından açıklama yaptı:

"Bodyguardlarım(!) ve ben huzurlu İstanbul seyahatimiz. Can Yaman bildiğiniz gibi… Hani kameraları indirip beni artık çekmeyi bırakmıştınız, hani ben İtalya’nın yıldızıydım. E nerden çıktınız yine? Oh be çekmeyecekler diye biz de arada bir ona güvenip rahat rahat geziyorduk. Şimdiden söylüyorum, bundan sonra da konuşmayacağım. Olaylı bir gecem yok, tek olay sizlersiniz, rahatsızlık veren de sizlersiniz, şov yapan da…

Mahsun Kırmızıgül'den ölüm haberlerine isyan! Mahsun Kırmızıgül'den ölüm haberlerine isyan!

Ben kendi aile ortamımda gayet keyifli ve huzurluyum, geçip arabama biniyorum... Siz insanların gözüne ışıkları sokup yürümelerini engellediğiniz için size durup konuşulmadığında itildiğinizi kakıldığınızı terslendiğinizi düşünüyorsunuz, öyle bir şey de yok. Sadece huzur kaçıyorsunuz. Konuşmayı tercih etmiyorum ve gerekli bulmuyorum o kadar. Olay da yok skandal da… Bana müsaade, kendi sirkinizde size iyi oyunlar…"