Antalyaspor'un maça iyi başladığını ifade eden İsmail Kartal, "Antalyaspor maçına hafta başından beri iyi hazırlandık. İlk yarı oyuna iyi başladık. Golün dışında 2-3 net pozisyonumuz vardı ve değerlendiremedik. İkinci yarıya da önde başlamanın avantajıyla ikinci bölgede kompakt kalarak rakibi durdurmaya yönelik, atabiliyorsak da 2-3-4'ü atmak için plan yapmıştık. Sergen Hoca da hamleler yaptı. Çift santrfora döndü. O hamlelere karşı biz de 3 stopere döndük. Faulden elde ettiğimiz topu uzun pasla golle bitirdik. Bugünkü maçta 3 puan aldığımız için oyuncularımı tebrik ediyorum. Oyuncularla konuştum sahadaki zeminden serzenişte bulundular. Yağmurdan sonra zemin daha iyi olduğunu söylediler. Zorlu bir deplasmanda Antalyaspor'a karşı 3 puan aldığımız için mutluyum" diye konuştu.

Yayın ihalesini beIN SPORTS kazandı Yayın ihalesini beIN SPORTS kazandı

"AZ HATA YAPAN MUTLU SONA ULAŞACAKTIR"

Rakipleri Galatasaray'dan önce ya da sonra oynamalarının avantaj olup olmadığının sorulması üzerine Kartal, "Bu tartışılır. Bir gün önce mi oynamak sonra mı oynamak. Şimdiden yorum yapmak doğru değil. Avantajı da var dezavantajı da var. Yorum yapmam doğru değil. Genel anlamda değerlendirmek lazım. Psikolojik olarak baktığınız zaman rakipte maçları kazanıyor biz de kazanıyoruz. Güzel bir yarış içerisindeyiz. Sonuna kadar böyle gidecek. Az hata yapan mutlu sona ulaşacaktır" diye cevap verdi.

"SEZON SONUNDA BAZI ŞEYLER TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİLEREK DEĞİŞECEKTİR"

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un haziran ayında yapılacak başkanlık seçimlerinde aday olmayacağına yönelik açıklamalarının hatırlatılması üzerine İsmail Kartal, "Başkanımızın böyle bir açıklaması olmuş ama sezon sonu ben bazı şeylerin tekrar gözden geçirilerek değişebileceğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı.