Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Saba Tümer'in programına konuk oldu. 

Saba Tümer'in YouTube'da yayımlanan "Kimseye Anlatmadıklarımı Anlatıyorum" programının ilk konuğu olan Ilıcalı, "Benim hayatım rezil olmakla geçti" diyerek, bir anısını anlattı.

Hindistan ve Birleşik Krallık'ın en güçlü ailelerinden biri olan Hinduja ailesinin 4 üyesine hapis cezası Hindistan ve Birleşik Krallık'ın en güçlü ailelerinden biri olan Hinduja ailesinin 4 üyesine hapis cezası

Ilıcalı, "Ben muhabbet edip üçüncü dakika tanımadığım insanlar oldu. Arkadaşım zannedip konuşuyorum üçüncü dakika... Ya benim başıma neler geldi bu insan tanımamaktan. Bir gün hiç unutmuyorum. O Ses Türkiye Hasan var şampiyon olmuştu. Bir gün bir statta Hasan'ı gördüm. O Ses'in de yıldızlarını yılbaşında çıkarma kararı aldık. Gördüm statda milli maç. Dedim 'Ne yapıyorsun? Yılbaşında beraberiz. 'Ne yapacağız?' diye sordu. Dedim ne yapacaksın şarkı söyleyeceksin. 'Kim söyleyecek abi?' dedi. Sen söyleyeceksin kim söyleyecek sakın program yapma arayacaklar seni dedim. Sonra Esat geldi kiminle konuştuğumu sordu. O Ses Hasan'la konuştuğumu söyledim. Bana nerede olduğunu sordu. Uzaktan gösterince onun Hasan olmadığını söyledi. Konuştuğum kişinin de ramazanda bizim kanalda çıkan imam arkadaş olduğunu söyledi" dedi.