14 Grammy Ödülü sahibi Amerikalı şarkıcı Taylor Swift, Chicago'daki açık hava performansında bir böceği yuttuktan aylar sonra, İngiltere turnesi kapsamında Londra'da konser verdiği sırada yine bir böcek yuttu.

Bir TikTok kullanıcısı, olayı "Bir böcek yuttun, şarkı söyleyebilir misin?" notuyla paylaşırken, video milyonlarca kez izlendi.

Oyuncu Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk evlendi Oyuncu Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk evlendi

34 yaşındaki şarkıcı, hit şarkısı “All Too Well”i söylerken böceği yuttu ve bu anı şakayla karışık bir tebessümle karşıladı.

ÖNCE BÖCEK, SONRA TRAVIS KELCE

Taylor Swift'in Londra'da yuttuğu böcek, konserin tek sürprizi değildi. Şarkıcının erkek arkadaşı Travis Kelce, ona sürpriz yaparak sahneye çıktı. Kansas City Chiefs oyuncusu Kelce, smokin ve silindir şapka giyerek sahneye adım attı ve Swift’in “I Can Do It With a Broken Heart” şarkısı sırasında gruba katıldı.

Kelce, alkışlar ve çığlıklar eşliğinde kız arkadaşını kucaklayarak sahnenin ortasındaki kırmızı kanepeye yerleştirdi. Bu romantik an, koreografi ve dans performanslarıyla dakikalarca alkış aldı ve çiftin uyumu izleyiciler tarafından beğeni topladı.

Editör: Ömer Faruk Altın